• Rus
  • Ukr

+38 (044) 228 68 45

office@vsp.com.ua


ТОВ "ВСП-Україна"

ВСП-Україна є офіційним дистриб'ютором та імпортером промислового обладнання і систем автоматизації технологічних процесів. І представляє на ринку інтереси наступних партнерів-виробників:
MTL Instruments - іскробезпечні рішення;
Parker Hannifin - прецизійна інструментальна арматура;
Emerson Micro Motion - засоби для вимірювання параметрів рідини і газу;
Eurotherm - пристрої та системи для автоматизації технологічних процесів.

Компанія ВСП-Україна більше 15 років підтримує постійні ділові контакти з партнерами у Великобританії, Польщі, Росії, Білорусі, Казахстані та інших країн. Продукція, яка надається компанією ВСП-Україна на ринку, активно застосовується у формуванні сучасних технологічних рішень для КВП і АСУТП в інтегрованих системах DCS-партнерів та інших інжинірингових компаній, на багатьох найбільших промислових підприємствах регіону:
ПАТ «АЗОТ», ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ", АТ «Одеський припортовий завод», ПрАТ "Лисичанська нафтова інвестиційна компанія", НГВУ "Полтаванафтогаз", ДП "Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед", ВАТ "УКРПЛАСТИК", ПрАТ «Фармацевтична фірма« Дарниця », ТОВ« Емерсон », ІП" Хоневелл Україна ", ТОВ« Іокогава Електрик СНД » Детальніше про наших замовників…

За час роботи ми сформували пакет пропозицій для наших Замовників і Партнерів: 
 
 
 
 
 
Знання і практичний досвід, розуміння специфіки адаптації технічних рішень до вимог ринку;
Прямий контакт з виробником дозволяє нам забезпечити:
  • Гнучкість у ціноутворенні;
  • Реальні, мінімальні строки поставки обладнання;
  • Оперативне вирішення комплексних технічних питань;
  • Гнучкість в узгодженні комерційних умов;
  • Мінімізацію витрат на логістику;


Поставка обладнання в будь-яку точку Європи, Росії та СНД;
Пуско-наладка обладнання і систем на базі технічних рішень, що постачаються;
Шеф-монтаж обладнання;
Навчання персоналу - проведення тематичних тренінгів та семінарів;
Безумовне виконання гарантійних зобов'язань;
Надання всієї необхідної дозвільної документації;
Постгарантійне обслуговування обладнання, що постачається.

Працюючи на ринку з великими промисловими підприємствами, які входять до числа найбільших світових лідерів у високотехнологічному сегменті, в першу чергу, ми відчуваємо велику відповідальність. Виконання взятих зобов'язань компанії перед Замовником для нас завжди на першочерговому місці. Вкладення компанії в ріст професійних знань і навичок співробітників ВСП-Україна, чесне і відкрите ставлення, соціальна відповідальність - другий блок ключових питань, приділяючи постійну увагу яким, ми забезпечуємо стабільну динаміку розвитку кожного з нас та компанії в цілому.

Кваліфікація і накопичений досвід ВСП-Україна, партнерські відносини з провідними виробниками дозволяють розраховувати нам на можливість побудови довгострокового співробітництва на ринку з Замовниками та Партнерами.

ВСП-Україна активно розвивається. В обов'язкову програму навчання та підвищення кваліфікації входить щорічне відвідування співробітниками підприємства тренінгів та семінарів у Великобританії на заводах-виробниках промислового обладнання. Відстеження і вивчення переваг випуску нового обладнання та впровадження в технологічні процеси на підприємствах-замовниках.

Ми готові до співпраці не тільки з постійними великими замовниками, але і новими підприємствами, що розпочинають свою діяльність . Будемо раді встановити ділові контакти з новими партнерами і докладемо всіх зусиль для взаємовигідного співробітництва.