• Rus
  • Ukr

+38 (044) 228 68 45

office@vsp.com.ua

ВИМІРЮВАЛЬНА АПАРАТУРА ТА ПРИСТРОЇ ОБРОБКИ СИГНАЛІВ

Прекрасно зарекомендували себе вироблені компанією Eurotherm датчики для безперервного контролю таких параметрів, як напруга, струм, що проходить потужність, частота і кут фази в мережах електроживлення змінного струму, термопари, термоопору і вимірювальні перетворювачі сигналів.


Однофазні та трьохфазні
датчики струму
Цифрові індикатори
Серія ECLIPSE
Серія Visipak для електричних мереж
Калібратори Індикатори вмісту газу
Серія MEMOCAL 2000
Індикатор вмісту вуглецю AP8

Області застосування та функції

Ізоляція сигналів
При виконанні більш, ніж одного заземлення, може утворитися контур заземлення. Оскільки такі контури рідко мають однаковий потенціал, буде утворюватися небажаний струм і перешкоди для сигналу управління. Ізолятори сигналів переривають струмовий контур і підтримують цілісність вимірювань.

Перетворення сигналів
У промисловості застосовується велика кількість різноманітних датчиків для вимірювання температури, витрат, довжини, швидкості, частоти і т.д. Виникає необхідність у перетворенні сигналів в форму, яка може використовуватися у приймаючих ці сигнали пристроях. Будь-який сигнал від чутливого елемента, термопари, ПТС, струмовий сигнал (постійного або змінного струму), напруга, частота, опір - може бути перетворений в будь-який стандартний технологічний сигнал.

Фільтрація шуму
В ізолятори вбудовані фільтри нижніх частот, які видаляють високочастотні електромагнітні/радіоперешкоди і небажані сигнали від ліній електропередач, генераторів або двигунів.

Лінеаризація
Вихідні сигнали багатьох датчиків не відображають лінійної залежності від вимірюваної інженерної величини. Наприклад, термопара, що вимірює температуру, має нелінійний мілівольтовий вихід. Ізолятор вхідного сигналу термопари перетворює сигнал в стандартний лінійний сигнал 4-20мА.

Сигналізація по допустимим межам
Пристрій порівнює отриманий сигнал з одним або декількома встановленими значеннями. Потім, при перевищенні встановленого рівня, генерується вихідний сигнал, зазвичай на замикання реле.

Математичні функції
Ізолятори можуть виконувати додавання, віднімання, множення, ділення, витяг квадратного кореня і функцію усереднення.