• Rus
  • Ukr

+38 (044) 228 68 45

office@vsp.com.ua


Безпровідні рішення для застосування в промисловості АВТОМАТИЗАЦІЇ


Продукціядля бездротового зв'язку промислового призначення пропонує безпечні і надійні рішення для широкого діапазону застосування в різних галузях промисловості. Всю продукцію можна розділити на три групи:

Безпровідні шлюзи
перекладатиме шину для передачі даних у одноранговий мережу. Забезпечують підключення різних шин передачі даних, включаючи безпровідний перетворення протоколів. Забезпечують інтерфейс між шинами даних і бездротовими мережами вводу/виводу.

Безпровідні пристрої введення/виводу
Забезпечують безпосереднє підключення до аналогових, дискретним і імпульсним сигналами датчика. Сигнали передаються за допомогою радіо і або відтворюються як вихідні сигнали, або реалізуються як виходи з послідовного каналу або шині fieldbus в АСУ ТП.

Безпровідні модеми та сервери
Забезпечують зв'язок між послідовно підключеними пристроями або пристроями для мережі Ethernet, використовують промислові радіо модеми. 900МГц, 2.4ГГц, 869МГц, 450МГц і 220МГц - як для ліцензійного, так і для вільного застосування.


Безпровідні рішення для застосування в промисловій автоматизації:

Промислові безпровідні шлюзи

За допомогою бездротових шлюзів можна підключатися до широко поширеним шинам передачі даних в системах управління і автоматизації.


Промислові безпровідні пристрої введення/виводу

Безпровідний пристрій вводу/виводу MTL підключається безпосередньо до аналогових, цифрових або імпульсних сигналів датчика, які передаються по радіо через інтелектуальний WIB-net бездротовий протокол.


Промислові безпровідні модеми

Підключаються до послідовних каналів або Ethernet і передають дані бездротовим способом. Модем контролює передачу безпровідних повідомленнь і порти та забезпечує прозору передачу даних.