• Rus
  • Ukr

+38 (044) 228 68 45

office@vsp.com.ua


HART

Будь-який польовий пристрій HART ® має можливість надавати великий обсяг інформації про систему управління і про технологічний процес.
Компанія MTL виробляє пристрої, що забезпечують зв'язок між польовими пристроями HART, системою управління і використовуваним сервісним програмним забезпеченням. Система зв'язку HART виробництва MTL забезпечує on-line доступ від ПК до польових пристроїв HART для здійснення моніторингу роботи польових пристроїв.
Система зв'язку HART виробництва MTL виділяє сигнал HART з аналогового сигналу 4-20мА і передає його безпосередньо в обслуговуючий ПК, надаючи, таким чином можливість використовувати одночасно переваги останніх досягнень потужних конфігурують пристроїв і передбачуваність надійного обслуговуючого програмного забезпечення.

Коли мова заходить про мультиплексори HART, можна бути впевненим, що MTL пропонує економне, надійне та гнучке рішення для будь-якого застосування в будь-якій галузі промисловості. Від нафтових родовищ Сибіру і до енергетичних комплексів Мексики - мультиплексори HART виробництва MTL забезпечують користувачеві оптимальне технічне рішення.

Нижче схематично показано невелика типова система на 16 каналів.

Мультиплексори HART зчитують цифровий сигнал HART з сигналу 4-20мА, який потім надходить в систему управління/безпеки незміненим, і передають дані HART безпосередньо в обслуговуючий ПК. Мультиплексори забезпечують надзвичайно гнучку і надійну систему, яка може обслуговувати від кількох до тисяч пристроїв HART на одній мережі.


Продукція HART

Серія MTL4840
Модульна 16-канальна система

Забезпечує зв'язок між польовим обладнанням HART і програмним забезпеченням IMS

Легко масштабована модульна система
Можливість підключення до 7936 контурів до одного ПК


Серія MTL4850
Новітня модульна 32-канальна система класу SIL3

Забезпечує простий інтерфейс між польовим інтелектуальним пристроєм, системою управління / безпеки і сервісним програмним забезпеченням на ПК.
Підключення більше 2000 контурів на одну мережу RS 485


Програмне забезпечення HART
Доступ в режимі он-лайн до інформації, що зберігається в пристроях HART

Програмні пакети як AMS, PRM, FieldCare і Cornerstone, допомагають отримати і використовувати діагностичні дані від польового обладнання HART через апаратні засоби HART фірми MTL.


Спеціальні рішення
Спеціальні об'єднувальні плати і пристрої підключення HART для єксклюзивних DCS замовників

Для будь-якого застосування MTL пропонує або може розробити інтегроване рішення для забезпечення монтажу з високою щільністю, простого та гнучкого підключення до системи управління користувача.