• Rus
  • Ukr

+38 (044) 228 68 45

office@vsp.com.ua

ПРОМИСЛОВІ МОДУЛІ БЕЗПЕКИ TOFINO
Модулі Tofino

Система Промислової Захисту Tofino ™ являє собою нове унікальне рішення фірм MTL і Byres Security, спрямоване на вирішення важливого питання захисту промислових мереж від сучасних кібернетичних атак.

Простота установки
Традиційний підхід полягає в застосуванні стандартних, але надзвичайно складних засобів захисту в "стилі" інформаційних технологій. Такі засоби є досить складними і вимагають спеціально навченого персоналу для установки і роботи з ними. Система Tofino ™ розроблена з урахуванням вимог середовища застосування, рівня персоналу і промислових завдань. Як результат, техніку, що працює з польовим обладнанням, достатньо просто подати живлення на модуль Tofino ™, підключити два мережевих кабелю, і на цьому робота закінчена - все просто.

Централізоване управління
Фахівці з техніки безпеки можуть легко конфігурувати і контролювати будь-яку систему з центральної платформи управління (CMP), реагуючи на загрози безпеці, використовуючи координований Загальнофірмові підхід. Найбільшим перевагою є те, що система має гнучкістю і може бути адаптована для роботи на одному невеликому об'єкті з одним ПЛК або може працювати в рамках міжнародної організації з тисячами критично важливих пристроїв, розподілено встановлених у різних країнах світу.

Ешелонований захист
Розгортаючи і встановлюючи захисні модулі Tofino ™ безпосередньо перед кожним захищає пристрій управління (або групою пристроїв), користувач системи SCADA або системи управління технологічним процесом отримує рішення щодо забезпечення безпеки для кожного рівня . У свою чергу, такий підхід дозволяє використовувати стратегію "ешелонованої оборони". Якщо, допустимо, хакер або вірус проникає або обходить основну корпоративну систему захисту, на їхньому шляху все одно зустрінеться ряд цілеспрямовано встановлених модулів для захисту SCADA, які треба було б подолати, перш ніж добратися до самої системи і завдати їй шкоди.

Код Опис Мова
9211-ET Tofino Ethernet based Industrial Security Appliance Datasheet English Завантажити
Tofino Tofino Overview Brochure Datasheet English Завантажити
Tofino 24/7 Tofino Support - 24/7 Brochure English Завантажити
9510-CMP Central Management Platform CMP Datasheet English Завантажити
INM_TCMP Tofino CMP Installation Guide Manual English Завантажити
9520-EL Event Logger LSM Datasheet English Завантажити
9520-FW Statefull Firewall Module Datasheet English Завантажити
9520-MBT Modbus ТEnforcerУ LSM Datasheet English Завантажити
9520-OPC OPC ТEnforcerУ LSM Datasheet English Завантажити
9520-SAM Secure Asset Management LSM Datasheet English Завантажити
9520-VPN Virtual Private Network (VPN) LSM Datasheet English Завантажити