• Rus
  • Ukr

+38 (044) 228 68 45

office@vsp.com.ua


Новини компанії


Parker Hannifin | Надійне партнерство

Коли наші замовники та партнери говорять про надійність, якість та доступність продукції, яку ВСП-Україна пропонує в Україні, ми, насамперед, звертаємось до продукції компанії Parker Hannifin - світового лідера з виробництва інструментальної арматури, обладнання та систем контролю і управління. Географія застосування цього обладнання дуже велика, а готові рішення охоплюють і знаходять застосування в усіх ключових галузях промисловості, від харчової до атомної.

Великий асортимент готової продукції, швидке реагування на потреби замовника, відповідальність за якість, демократичність ціни та необхідна технічно-інформаційна підтримка надають великі переваги для дистриб’юції та просування даного обладнання на Україні.

Ми пропонуємо фітинги, маніфольди, клапани, фільтри, електромеханіку та іншу продукцію виробника Parker Hannifin, що заслужено набула репутації одного з найкращих виробників інструментальної арматури та обладнання у світі.

Перейти до розділу...

Безпека постачання | Нові вимоги Закону України «Про ринок природного газу»

Безпека – це найперше завдання для компаній-постачальників природного газу. Підтримання належного технічного стану систем для газотранспорту та газорозподілення дає впевненність у роботі структури в подальшому.

На сьогодні стало зрозуміло і доступно використовувати готові рішення для промислових систем автоматизації процесів. Насамперед, це Густиноміри (перетворювачі густини) газу Micro Motion® Gas Density Meter (GDM) і перетворювачі відносної густини газу Micro Motion® Gas Specific Gravity Meter - (SGM).

Докладніше...

Новий розділ | Коріолісові витратоміри та густиноміри

Компанія ВСП-Україна - дистриб'ютор рішень компанії Emerson Process Management у напрямку вимірювань густини та в'язкості, розширює своє портфоліо на ринку України коріолісовими витратомірами та густиномірами.

Коріолісові витратоміри забезпечують прямий спосіб вимірювань масової витрати, щільності, температури і обчислення об'ємної витрати рідин, газів, емульсій і суспензій.

Перейти до розділу...

Моніторинг якості палива | Gas Specific Gravity Meter (SGM)

В якості заміни наявного обладнання, НПЗ віддав перевагу вимірювачу питомої густини газу Micro Motion® у зв'язку з його багатим функціоналом. Серед переваг останнього варто виділити можливість калібрування за місцем та отримання прямих замірів молекулярної маси та відносної густини газу.

Установка вимірювача питомої густини газу призвела до наступних позитивних змін...

Докладніше про застосування...

Агропромисловий сектор | Рішення компанії ВСП-Україна

Сільське господарство та агропромисловий сектор - безсумнівно сильна сторона української економіки.

Компанія ВСП-Україна пропонує ряд рішень для промислових об'єктів аграрного сектора - іскробезпечні бар'єри, ізолятори и комп'ютерні термінали для роботи в Зоні 1,2 Елеваторів; Приводну техніку, частотні перетворювачі та інвертори - для конвеєрів і транспортерів; Газові густиноміри для комерційного обліку спожитого газу, інше.

Докладніше про рішення...

Міжнародна виставка «ІнтерАГРО Комплекс 2015»

З 27 по 29 жовтня 2015 у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза відбулася міжнародна виставка інноваційного агровиробництва і комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАгро Комплекс». Це найбільший в Україні захід, присвячений постійно зростаючої і процвітаючої галузі української економіки - сільському господарству і агросектору.

Компанія ВСП-Україна пропонує декілька рішень для промислових об'єктів аграрного сектора - іскробезпечні бар'єри, ізолятори и комп'ютерні термінали для роботи в Зоні 1,2 Елеваторів; Приводную техніку, частотні перетворювачі та інвертори - для конвеєрів і транспортерів; Газові густиноміри для комерційного обліку спожитого газу, та інше.

Докладніше про виставку...

18-та Міжнародна виставка "Нафта та газ 2015"

З 21 по 23 жовтня 2015 року в Києві пройшла найбільша галузева виставка в Україні, що об'єднує компанії з розвідки нафтових і газових родовищ, буріння, підготовки та переробка природного газу і конденсату, переробки нафти, виробництва і постачання устаткування для нафтогазової промисловості, імпортерів та експортерів нафтогазового обладнання.

Традіційно, нафтогазовий сектор є приорітетним в направленості роботи компанії ВСП-Україна. Унікальні технології та якісне обладнання, яке ми імпортуємо задовольняє усім найвибагливішим потребам галузі.

Докладніше...

Інформаційний бюлетень: Parker SSD Drives - Запуск поставок новітніх приводів, інверторів

Провідний постачальник виробника Parker Hannifin - компанія ТОВ "ВСП-Україна" відкриває поставки новітнього обладнання Parker SSD Drives.

Спеціальні умови оплат, гнучкий підхід до цін і безумовне виконання зобов'язань перед замовником - ключові показники в роботі нашої компанії.

Докладніше...

XІII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2015»

22-24 вересня +2015 в Міжнародному Виставковому Центрі в Києві пройшла найбільша галузева виставка «Енергетика в промисловості - 2015»
Нам, як відвідувачам виставки, була надана унікальна можливість зустрітись з компаніями-лідерами електротехнічної промисловості як в Україні, так і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Проведено ряд зустрічей з учасниками виставки, націленими на встановлення партнерських відносин з великими гравцями на енергетичному та паливно-енергетичному ринках України.

Докладніше...

Запущено в користування електронний каталог промислового обладнання

Шановні партнери, раді надати наш оновлений каталог промислового обладнання для автоматизації технологічних процесів, яке пропонує компанія ВСП-Україна.
У цей каталог увійшло новітнє актуальне обладнання наших компаній-партнерів.

Докладніше...

Запущено офіційний сайт компанії VSPTS, Великобританія

З початку 90х років минулого сторіччя компанія VSPTS, як офіційний дистрибутор, успішно здійснює поставку продукції і впровадження технологічних рішень в області автоматизації процесів різних сфер промисловості країн СНД, Балтії та низки інших країн. На сьогоднішній день, у нас є можливість виробляти відвантаження зі складів в Росії, Україні і Великобританії в мінімальні терміни на різних умовах і в будь-яку точку світу.

Докладніше...

XIX міжнародна виставка elcomUkraine 2015, Київ

У Києві пройшла XIX міжнародна виставка elcomUkraine 2015. Участь у виставці такого рівня завжди надає новий сплеск інтересу до продукції, пропонованої компанією. Дає можливість зустріти потенційних клієнтів, розширити географію бізнесу, підтвердити своє реноме і гідно представити інтереси компанії на ринку промислових рішень і технологій для автоматизації систем управління технологічними процесами.

Докладніше...

XI спеціалізована виставка «ЕЛЕКТРИКА 2015», Львів

Співробітники ТОВ "ВСП-Україна" відвідали найбільшу електротехнічну виставку в регіоні "ЕЛЕКТРИКА 2015" у Львові.
Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2015" надає прекрасну можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитися з найсучаснішими технологіями для виробництва, передачі та розподілу електроенергії, найновішими енергоефективними освітлювальними технологіями та обладнанням для промислового, комунального, архітектурного та спеціального освітлення, промисловою автоматикою. Особливу увагу на виставці приділено енергозбереженню, автоматизації виробничих процесів, а також електронним компонентам.

Докладніше...


Архів новин